Наші переваги

За вікном 21 століття, століття високих технологій, вік високих швидкостей,  хмарних технологій і нових надпотужностей. Наше життя кардинально змінилося, оскільки вже ніхто не представляє себе без комп'ютерів, ноутбуків, ай-падів, планшетів, мобільних телефонів і інших пристроїв, які роблять наше життя комфортним, зручним, цікавим і таким, що розвивається, а також що дає можливість заробляти гроші не виходячи з офісу або навіть з дому.

Що є запорукою успіху в даному випадку? Що може дати нам можливість максимально використовувати нові технології для прискорення робочих процесів і зменшення їх трудомісткості? Чи є таке рішення, яке дозволить нам це зробити?

Так, є!

Це – сучасна віртуальна автоматична телефонна станція (АТС/ Віртруальна АТС).

Наша компанія пропонує вам дуже цікаве вирішення ваших первинних проблем і завдань. Ми все продумаємо за вас, вирішимо поставлені завдання так, що вам необхідно буде лише натискувати пальчиком на кнопочку і отримати всю необхідну інформацію. Наша мета – до кожного клієнта індивідуальний підхід і максимальний комфорт від роботи з нашим продуктом.

«Так що ж ви пропонуєте своїм потенційним клієнтам?» - запитаєте ви.

Ми пропонуємо вам ексклюзивне програмне забезпечення, розроблене високопрофесійними фахівцями нашої компанії, яке включає подальші функції: перше і найголовніше – це конфіденційність, яку ви самі зможете контролювати, налаштовувати і перевіряти, наступне – це ефективна і економічно вигідна телефонія, яка передбачає телефонізацію офісу за один день, далі – це якісний відеозв'язок, багатоканальний номер, здобуття статистичної інформації, записи розмов при необхідності, мобільність телефонного номера, електронний секретар, інтерактивне голосове меню, автоінформатор і багато що інше, що буде цікаве замовникові.

Ми єдині в Україні хто використовує найсучаснішу телекомунікаційну платформу, яка успішно працює в 80 країнах у 400 операторів та обслуговує 50 млн. клієнтів, які здійснюють 500 млн. телефонних дзвінків.

«Атлантіс Телеком» володіє необхідним набором ліцензій для надання послуг IP-телефонії в Україні.

«Атлантіс Телеком» єдиний оператор IP-телефонії в Україні, який повністю інтегрований з телефонною мережею загального користування та прописаний зі своїм кодом у зарубіжних операторів зв'язку.

Власний код оператора дозволяє оперативно нарощувати номерну ємкість за необхідністю. Комерційна номерна ємність вибраного коду становить 800 тис. номерів.

Управління мережею здійснюється централізовано, що дозволяє тиражувати, масштабувати, модернізувати і створювати нові послуги з мінімальними тимчасовими і капітальними витратами. «Атлантіс Телеком» має сертифікований апаратно-програмний комплекс, у якому для взаємопідключення з операторами використовуються TDM і IP-шлюзи з підтримкою протоколів SS7, SIP, H323.

Технологія надання послуг та відсутність географічної прив'язки дозволяють абонентам здійснювати міжнародні та міжміські дзвінки за вигідними тарифами як на території України, так і за її межами (за наявності доступу до мережі Інтернет).

«Атлантіс Телеком» займає лідируючу позицію у розробці та впровадженні інноваційних VOIP послуг на українському ринку. Та надає усі види сучасних послуг: Віртуальна АТС, Багатоканальний номер, IVR, запис розмов і багато іншого!

Коментування заборонено.