prop1

За прогнозом компанії McKinsey & Company, опублікованого в звіті «Проривні технології: нововведення, які змінять повсякденне життя, бізнес і світову економіку», до 2025 року загальний економічний ефект від впровадження хмарних технологій може скласти від 1,7 до 6,2 трлн доларів на рік. З цієї суми 1,2–5,5 трлн доларів складе економічний ефект від використання інтернет-послуг на базі хмари.

«Атлантіс Телеком» вже сьогодні впроваджує ці технологи. Ми єдині серед національних операторів зв'язку, хто використовує виключно хмарні технології для надання сучасних телекомунікаційних послуг. Наша віртуальна АТС базується на одній з кращих всесвітньо відомих платформ інтелектуальних мереж зв'язку (посилання на РО).

prop3

Підключившись в офісі або вдома до Віртуальної АТС, ви отримуєте максимум можливостей, які будуть просувати ваші продукти і послуги не лише на ринку України, а і на світовому ринку. Мільйони людей у всіх куточках планети зможуть отримати можливість ознайомитися з виробленої вами продукцією або послугами, причому час вашого спілкування з ними скоротиться до мінімуму, а позитивні результати праці до максимуму, що дуже важливо в сучасному світі, так як час – це гроші.

Вже зараз мало хто згадує про звичайний стаціонарний телефон, вже зараз практично ніхто не користується листами, відправленими в конвертах. Все це і не тільки це може замінити віртуальна система спілкування, яка в першу чергу, що є найголовнішим, здатна вести та зберігати всілякі дані, які так необхідні у світлі сьогоднішніх швидкісних подій. Прогрес не стоїть на місці, він летить з космічною швидкістю і ви повинні встигнути за ним, якщо хочете бути завжди і скрізь в перших рядах.

prop2

У нинішнє століття високих технологій і великих швидкостей, при всіх їх достоїнствах і значущості, при всьому шаленому життєвому ритмі, коли треба все і скрізь встигнути, коли ви занурені в процес настільки, що часто просто не встигаєте помічати навколо себе не лише глобальні, але й локальні моменти, у вас є один, здавалося б на перший погляд маленький і непомітний, але дуже вразливий момент, який може коштувати вам не тільки бізнесу, а іноді здоров'я і навіть життя. Цей момент називається – конфіденційність.

No Comments Yet.

Залишити коментар