1. Тарифи діють з 01 грудня 2020р. Мінімальний термін дії – до 31 грудня 2020р. Після закінчення мінімального строку діїї тарифу Оператор має право змінити тарифи у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  2. Тарифи вказані в доларах США, з урахуванням ПДВ. Тарифи вказано в розрахунку на 1 хвилину розмови із заокругленням до 0.001 $ США.
  3. Оплата послуг міжнародного телефонного зв’язку для корпоративних абонентів, що отримують послуги на умовах післяоплати, проводиться в національній валюті України із застосуванням офіційного курсу гривні, встановленого Національним банком України до іноземної валюти на останній робочий день місяця
    - курс, встановлений наприкінці робочого дня, починає діяти з наступного робочого дня після дня встановлення;
    - курс, встановлений в останній робочий день місяця, діє в вихідні та/або святкові дні, якщо такі дні припадають на останній день календарного місяця.
  4. Тарифікація міжнародних телефонних дзвінків – посекундна. Тарифною одиницею для міжнародних телефонних дзвінків є секунда.
  5. Скористатися послугою міжнародного телефонного зв’язку може будь-який абонент , що має категорію АВН 1.
  6. При підключенні послуг категорія АВН 1 встановлюється автоматично.
  7. Встановлення послуги Сall Barring (повне або часткове обмеження міжнародних викликів) здійснюється за заявою абонента.